Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Naše reklamní agentura LuNik se zabývá tvorbou exkluzivních propagačních instalací do škol, zábavních a kulturních center a podobných zařízení, která jsou určena a navštěvována především mladými lidmi. Naše práce jsou barevné, veselé, mladistvé a mají ten správný náboj. 

 

Velkou předností agentury je zajisté interaktivita, s kterou se snažíme pracovat na tvorbě každého našeho projektu, naším cílem je maximálně možně zapojit ty, pro které jsou naše práce určené do samotné tvorby – máme zkušenosti s tím, že to je právě to, co mladé lidi baví, rádi zkouší nové věci a láká je možnost být něčeho součástí, moci si sami věc „osahat“ a vyslovit vlastní připomínky, popř. podílet se na celkovém běhu projektu – od jeho uvedení až po finální verze.

 

Historie agentury LuNik

 

Agentura byla založena Nikolou Veverkovou a Lucií Kutilovou jako fiktivní firma projektu EduMoney 08, který každoročně uzavírá letní semestr druhého ročníku PSV. Jedná se vlastně o hru, která má zapojit všechny její členy do fiktivního světa propagace, reklamy, public relations a managementu. Navíc pomáhá k tomu, aby se studenti I. ročníku VOŠP dozvěděli více o specializaci, co je čeká a nemine..

 

LuNik je tedy agentura, která vznikla v rámci EduMoney. Projekt Girl Or Boy je tedy vůbech prvním počinem naší agentury. Jeho návrh vznikl na konci dubna 2008. Budeme rády, pokud vás zaujme a třeba se i sami zapojíte do jeho finálního vytvoření.

 

Náš tým:


Obrazek